nlenfrdeitptrues

Je kind inschrijven in onze school: waar, wanneer?

Je kind inschrijven voor het schooljaar 2020-2021?
Eerst aanmelden, dan inschrijven. Om je kind in te schrijven in het schooljaar 2020-2021 zullen de Wetterse basisscholen werken met een digitaal aanmeldingssysteem.

Aanmelden betekent dat je via een website een school voor jouw kind kiest. Dit proces verloopt via een aantal criteria. De uitgebreide informatie hierover kan je terugvinden op de website of tijdens de infosessies.

Wie moet aanmelden?
Is je kind geboren in 2018? Of heb je een zoon of dochter die al naar school mag gaan, maar nog niet ingeschreven is? Of wil je een andere school in Wetteren (of Laarne) kiezen voor jouw kind? Dan is dit voor jou belangrijke informatie.

Wanneer aanmelden?
Tussen  maandag 2 maart 2020 (12u) t.e.m. dinsdag  31 maart 2020 (21u). Het precieze moment van aanmelden maakt niet uit als het maar in deze periode is. Via de website https://laarne-wetteren.aanmelden.in/.
Wie zijn of haar kind niet aanmeldt, kan pas vanaf 29 mei 2020 op de school gaan inschrijven.